Spotkania



Z czym można iść na spotkanie do psychologa czy psychoterapeuty?

Spotkania Psychoterapia Bemowo

Odpowiednie do spotkania jest wszystko co sprawia Ci trudność i Ty sam odczuwasz związany z tym dyskomfort. Nie oceniaj tego i nie porównuj z przeżyciami innych.

Jeśli dostajesz sygnał od samego siebie z ciała, myśli, uczuć to warto go wysłuchać i sobie pomóc i umówić się na spotkanie. Być może potrzebujesz wsparcia w danej sytuacji, może wystarczy że przyjrzysz się tematowi, który Cię tak nurtuje z innej strony, a może potrzebujesz kogoś kto będzie z Tobą doświadczał tego stanu w jakim jesteś, dzięki czemu będzie możliwe pójście naprzód. Gdy czujesz, że z jakiegoś powodu, jest Ci trudno, jakiś temat powoduje, że czujesz jakbyś gdzieś utknął, chcesz coś zmienić ale nie wiesz od czego zacząć, albo wiesz i mimo to nic się nie dzieje – to nie jest to banalne, jest WAŻNE, ponieważ ważne dla Ciebie w tym miejscu i momencie, w którym jesteś i możesz szukać pomocy ze świadomością, że zostanie to potraktowane poważnie i z szacunkiem.

Rozmowa psychologiczna

✔️ To spotkanie (jedno lub kilka), które daje możliwość przyjrzenia się sytuacji życiowej, emocjom, relacjom i problemom decyzyjnym, które absorbują klienta. Daje możliwość otrzymania wsparcia, wspólnego poszukiwania rozwiązań.
✔️ Nie jest psychoterapią i nie oznacza deklaracji na nią.
✔️ W czasie spotkania/spotkań można przyjrzeć się tematowi, który wnosi klient i wspólnie zdecydować czy jest potrzeba i gotowość do dalszej pracy już psychoterapeutycznej. W trakcie spotkania/spotkań można znaleźć odpowiedzi na pytania: Czy psychoterapia jest potrzebna? Ile czasu potrwa? Jak wyglądają takie spotkania? oraz Czy osoba terapeuty odpowiada klientowi do dalszej pracy? Można zasięgnąć potrzebnych informacji, rozwiać ewentualne obawy.
✔️ Zdarza się, że same konsultacje są wystarczające. Możliwość przyjrzenia się sytuacji życiowej i przeżyciom z innej perspektywy, w nowy sposób, są satysfakcjonujące dla klienta.
✔️ Z konsultacji psychologicznej można korzystać wielokrotnie, w zależności od sytuacji życiowej i potrzeb klienta. 

Umów się na spotkanie 

Spotkanie rozmowy psychologicznej – 50 min -45 GBP

Konsultacje rodzicielskie

Spotkanie podczas którego możemy porozmawiać o tym co Cię martwi w relacji z dzieckiem, w relacji dziecka z rówieśnikami/domownikami, w zachowaniu dziecka. Jeśli masz pytania związane z funkcjonowaniem emocjonalnym czy społecznym dziecka, chcesz mu pomóc w radzeniu sobie z trudnościami konsultacje wychowawcze są spotkaniami, które temu służą. Prawie 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, jako wychowawca, trener warsztatów i treningu umiejętności społecznych oraz kierownik placówki wsparcia dziennego czy terapeuta grupy młodzieżowej nauczyły mnie wiele o ich świecie przeżyć.                      Konsultacja wychowawcza może być spotkaniem jednorazowym lub może mieć formę kilku spotkań w zależności od potrzeb i powodu zgłoszenia.

Umów się na spotkanie

Spotkanie rozmowy psychologicznej – 50 min – 25 GBP

Psychoterapia indywidualna

To droga, w którą wspólnie wyrusza terapeuta z klientem. Po pierwszych rozmowach – gdzie terapeuta poznaje świat znaczeń, przeżyć i wartości – określamy cel, do którego będziemy dążyć. W trakcie terapii moim zadaniem jest towarzyszenie Ci i przeżywanie z Tobą. Wspólnie poruszamy się bo wielu obszarach doświadczeń i przeżyć. To czego doświadcza klient w tym kontakcie to akceptacja, szacunek, wsparcie oraz otwartość i gotowość do przyjęcia go takim jakim jest.  W takich warunkach łatwiej mierzyć się z emocjami, podejmować ważne decyzje i poszukiwać siebie, przepracowywać trudne doświadczenia.

Pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami od 15 roku życia.

Umów się na spotkanie

Spotkanie terapii indywidualnej – 50 min – 45 GBP

 

Jeśli potrzebujesz cen w złotówkach skontaktuj się mailowo